Silence & Meeting Zones

Solve the problem with noise, lack of privacy and lack of space for concentrated work. Quiet zones for presentations, meetings or making phone calls without interrupting anyone from their work.

Work Zones

Personalize employees’ working environment by taking account of their identity. Set the height of the table, choose the colour of decorations or add flowers.

Accessories

Additional elements will find their place in every interior. Separation of printers, kitchenettes or sitting areas using noise lowering elements offers more than you would expect.

Testimonials

Clients feedback

Na našej spolupráci so spoločnosťou 4KONCEPT oceňujem hlavne rýchlosť a fullservis, ktorý nám bol poskytnutý. Objednávali sme si akustickú zónu do našich kancelárskych priestorov. Produkt sme jednoducho vybrali v katalógu a do 2 týždňov bol u nás namontovaný a pripravený. Nemuseli sme sa tak starať o nič navyše a všetko potrebné zabezpečili zamestnanci 4KONCEPT. Produkt je dizajnovým aj funkčným doplnkom v našich priestoroch a je medzi zamestnancami veľmi obľúbený a používaný vždy keď potrebujú súkromie alebo si vybaviť telefonát tak, aby nerušili ostatných kolegov.

Radovan Dolník

KORD Slovakia, a.s.

Ako majiteľ spoločnosť MESSA ID si veľmi pochvaľujem spoluprácu s dodávateľom akustických zón a nábytku 4KONCEPT. Ako náš veľkoobchodný partner boli vždy kvalitní, flexibilní a to aj v prípade, že sme mali rôzne neštandardné požiadavky na zmeny nad rámec bežnej realizácie. Jednu z akustických zón aktívne využívame aj v našom vlastnom showroome v Prahe. Naša spoločnosť má viacero významných zákazníkov, medzi ktorých patrí napríklad aj spoločnosť Pepsi a doteraz evidujem iba pozitívne referencie na produkty dodávané spoločnosťou 4koncept.

Assem Mustafa

Messa ID

The team in 4koncept produce not only a great product, but they also value and invest in human relation. For me, this is the key!

Rawad Traboulsi

MOBILI, Dubai (United Arab Emirates)

We use acoustic zones from 4koncept because they make a whole and are heavily used. We're happy that we re-designed our offices with current trends in mind. It shows us it was the right decision.

Head HR & PR manager

Tatra banka, Bratislava (Slovakia)

Akustické zóny od 4koncept prekonali všetky naše očakávania. Ceníme si profesionálny prístup celého tímu k nášmu projektu ako aj efektivitu a rýchlu realizáciu našich požiadaviek. Z hľadiska medzinárodných štandardov našej korporátnej spoločenskej zodpovednosti a vysokých nárokov spoločnosti ING si vyberáme dodávateľov, ktorí dbajú okrem kvality aj na ekologickú stránku svojich produktov a použitých materiálov a práve takým dodávateľom 4koncept určite je.

Peter Bulko

ING